Yeni Yılda Merakla Beklenen Telefonlar

Yeni Yılda Merakla Beklenen Telefonlar

2018 yılında en çok beklenen telefonlar ve bu telefonların özelliklerini araştırdık halka sorduk peki halk en çok hangi telefonun gelmesini istiyor hep birlikte bakalım.2017 yılının sonuna yaklaşırken, 2018’de gelecek akıllı telefonlara göz atmanın tam zamanı. Daha önce sizlere, 2017 yılının en iyi akıllı telefonlarının bir listesini sunmuştuk. Peki, 2018’de neleri görmeyi bekleyebiliriz?

Çoğu akıllı telefon üreticisi, yıllık bir güncelleme döngüsüne yerleşmiş durumda ve bazı sızıntı ve söylentiler ile zaten 2018 yılının en çok beklenen telefonlarının ne zaman geleceği konusunda kapsamlı bir fikrimiz var. Bazı cihazlar hakkında diğerlerine göre daha fazla şey biliyoruz ancak, tanıtımlara kadar çok şey değişebilir. Yine de, önümüzdeki yıl mobil teknolojinin nasıl görüneceğine dair genel bir fikir edinmek isteyebilirsiniz.

2018 amiral gemisi Android telefonlarının odak noktası yeni Snapdragon 845 sistem çipi ve getirdiği iyileştirmeler olacaktır. 2017’de, çoğu olmasa bile, tüm amiral gemisi telefonları Snapdragon 835 ile çalışıyordu ve 845’in Qualcomm’un başarısını devam ettirip ettirmeyeceğini merak ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir